KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 9671570
nr 967 1570
Färgetsning
Oidentifierad konstnär, signerad, 227/320, motivet: 27x22
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 15 juni 2015
kl 20:32:29
15/6 20:17:05
100 kr
15/6 20:27:30